Gizlilik Politikası

Elimizdeki bilgileri, hesapları ve hareketleri doğrulamaya yardımcı olmak ve Hizmetlerimiz içinde ve dışında emniyet ve güvenlik sağlamak için (örneğin şüpheli hareketleri veya koşul ya da ilkelerimizin ihlallerini inceleyerek) kullanırız. Mühendis ekipleri, otomatik sistemler ve şifreleme ve makine öğrenimi gibi gelişmiş teknolojiler kullanarak hesabınızı korumak için yoğun çaba gösteririz.

Facebook sayfaları arasında gezinirken oturumunuzu açık tutmak için çerezleri kullanırız. Çerezler aynı zamanda tarayıcınızı hatırlamamıza yardımcı olur. Bu sayede sürekli Facebook'a giriş yapmak zorunda kalmaz ve üçüncü taraf uygulamalar ve internet siteleri üzerinden Facebook'a daha kolay giriş yapabilirsiniz.

Kredi Kartı bilgileri kesinlikle saklanmaz, kredi kartı bilgileri sadece tahsilat işlemi sırasında ilgili bankalara güvenli bir şekilde iletilerek provizyon alınması için kullanılır ve provizyon sonrası sistemden silinir.

Alıcıya ait e-posta adresi, posta adresi ve telefon gibi bilgiler yalnızca satıcı tarafından standart ürün teslim ve bilgilendirme prosedürleri için kullanılır. Bazı dönemlerde kampanya bilgileri, yeni ürünler hakkında bilgiler, promosyon bilgileri alıcıya onayı sonrasında gönderilebilir.

Yasal Uyarı: Bu sitede yer alan bilgiler hukuki tavsiye niteliğinde değildir. Dijital Haklar, hiçbir servisi desteklemediği gibi sunmuş olduğu hiçbir bilgiyi de garanti etmemektedir. Burada sunulan özetleri okumak, hiçbir şekilde hukuken bağlı olduğunuz sözleşmeleri okumak yerine geçmez. İncelemelerimizi tartışmak isteyen servisler bize info@lokomotifajans.com adresinden ulaşabilirler.

Sizin için ne yapabiliriz?

Sektördeki 20 yıllık tecrübemizi ve yeteneklerimizi, ürününüz ya da hizmetinizle buluşturabiliriz.
Bize biraz ön bilgi verebilir misiniz?

LokomotifAjans

bilgi@lokomotifajans.com